פתח תקווה וכפר גנים - שלום קוטלר ומפלגת העבודה

הבחירות בפתח...ראיון עם שלום קוטלר מזכיר
מפלגת המחנה הציוני בפתח תקווה

כמה שנים אתה במפלגת העבודה?
משנת 1971 אני במפלגה דהיינו 44 שנים.


גיבשת מטה עם אנשים מאוד מעניינים מכל הקשת הפוליטית העירונית... מה יש לך לאמר על זה גיבוש האנשים מכלל הקשת הפוליטית במפלגת העבודה בפ"ת הינו עיקרון בסיסי. שכולם יפעלו לטובת היעד המפלגתי של כיבוש השלטון.
אני חושב שגיבוש הינו החלק הבסיסי של כיבוש היעד.(ואני תקווה שכולם איפסנו את ה"אגו") לטובה היעד הלאומי לשינוי פני השלטון.כיצד היית ממליץ לבלות את יום הבחירות?

יום הבחירות היא חובה לאומית לבוא ולהצביע , לכן אני ממליץ לכולם ולא משנה מאיזה צד של המפה הפוליטית ,למלא את חובתם הבסיסית בדמוקרטיה ולהצביע. לגבי חברי המפלגה ,זה יום של עבודה קשה שצריכה לשאת תוצאות.(לגבי אלו שסיימו הצבעתם שיבלו עם המשפחה ,חברים ובני ביתם להנאתם הפרטית)
יש לך מסר לבוחר?
שהבוחר יבוא להצביע ,כי כל קול קובע. "הצבעתה קבעתה והשפעתה" באם לא יצביע הבוחר מישהו אחר יקבע את גורלו.
באיזה תפקידים כיהנת?
חבר סניף, חבר מועצת העיר,מזכיר הסניף(כמעט הייתי ברוב הועדות בעיריה ובעיקר היו"ר, כמו ועדת כספים, ספורט, שימור, איכות הסביבה ושפ"ע ועוד), ועדת ארגון מחדש של המפלגה,נציג המפלגה במזכירות של ההסתדרות,נציג באגודת המח"ר של האקדמאים והנהלת האגודה ועוד תפקידים רבים (נ.ב. הנני בעל תואר שני במנהל ציבורי וכספים + דירקטור במספר אירגונים).
מה דעתך על החיבור בין התנועה למפלגת העבודה?
חוץ משבירת תקרת הזכוכית שהביא החיבור(למפלגת העבודה) לא רואה דבר נוסף או חיובי בנושא, דווקא התומכים של ציפי לא נראים בשטח,אפילו המפגש התיקשורתי של ציפי בפ"ת היה בליווי ואולם דחוס של נציגי ותומכי מפלגת העבודה
כתיבת שאלות: זיו כהן
עימוד ועיצוב גרפי: רותי סטרסנבאום