פתח תקווה וכפר גנים - שיחה עם חבר המועצה גלעד שדמון
דף הבית >> כתבות בנושאי פתח תקווה >> שיחה עם חבר המועצה גלעד שדמון
 

מה החזון שלך לשכונת כפר גנים א?

החזון - אני רואה את שכונת כפר גנים א' המחודשת כשכונה מטופחת שמייצגת בכבוד את פתח תקוה הותיקה, כולל סגנון גינון מעודן ומטופח, אתרי מורשת לדוגמה, כבישים נוחים ובטוחים, תחבורה ציבורית נגישה לכל אזרח, ספריה ומתנ"ס לשירות הותיקים והצעירים, ומערכת חינוך איכותית שמשרתת את הדור הצעיר שנמשך לשכונה.

היחסים בין חילונים ודתיים בשכונה

מרקם היחסים העדין שבין החילונים והדתיים בשכונה ישמור מצד אחד על סטטוס קוו המקובל על כל הצדדים ויעודד מצד שני רעיונות לחיזוק שיתוף הפעולה ויזמויות משותפות ביניהם.

נקודות ההצלחה שלך של השכונה מול הרשות בתור חבר מועצה

חבר מועצה חדש אני מאוד מסופק מההישג הגדול של השכונה שלנו בישוב הסכסוך סביב מגרש הכדורסל. זו הפעם הראשונה מזה שנים רבות שהעיריה משקיעה בתשתיות חדשות בשכונה. השכונה שלנו הרויחה מגרש כדורסל חלופי, מרכז ספורט ובעיקר - שיתוף פעולה פורה בין כל התושבים.
ועד הפעולה החדש של השכונה שהוקם בשנה האחרונה מוכיח שוב ושוב את יעילותו בפתרון בעיות, שינוי סביבתי ויזמות תושבים. הוא הצליח לארגן פעילויות ספורט, אירועים, שינויים בכבישים ועוד, וכל זאת בזכות הדיונים המשותפים והיכולת לעבוד כצוות פורה ומצליח.
כולי תקוה שמגמת השיפור השכונתית תמשיך בכיוון בה החלה, ושבשנים הקרובות נזכה כולנו בשכונה הרבה יותר מושקעת, שקטה, נקיה ונעימה.
בכבוד רב והערכה לועד הפעולה של שכונת כפר גנים א'

ולכל תושביה.

חבר מועצה גלעד שדמון ותושב שכונת כפר גנים א