פתח תקווה וכפר גנים - רון כץ ויש עתיד
דף הבית >> כתבות בנושאי פתח תקווה >> רון כץ ויש עתיד
 

 עו"ד רון כץ
וסיעת יש עתיד

ממתי אתה חבר ופעיל וב"יש עתיד"?

עם הקמת המפלגה נקראתי לדגל והתבקשתי לשמש כראש המטה של יש עתיד בפתח תקווה. החלטתי להיענות לאתגר ולפעול למען תושבי העיר והציבור הרחב. פני מעל לשנתיים קיבלתי החלטה להקדיש את מירב זמני לפעילות ציבורית בהתנדבות מלאה למען ולטובת תושבי העיר פתח תקווה. החלטתי התקבלה אחרי ששקלתי את העניין תוך ידיעה שחיי הפרטיים והאישיים יהיו כרוכים בחיי הציבוריים. אני מאמין שצריך לנסות ולאזן בין ההשקעה הרבה בפעילות הציבורית ובין החיים האישיים ואני משתדל לעשות זאת למרות שאני חייב לומר שזה מאוד לא פשוט. ניתן לומר שהזמן הפנוי לחיי האישיים פחת בצורה משמעותית, יחד עם זאת אני מקבל זאת באהבה כי אני מאמין בשליחות הציבורית

באיזה תפקידים כיהנת?

באיזה תפקידים כיהנת? במהלך שירותי הצבאי שימשתי בתפקידים שונים תפקידי האחרון שימשתי כראש מדור הדין הבנלאומי בפרקליטות הצבאית ועם שחרורי מהצבא,בדרגת סרן, הקמתי משרד עורכי דין העוסק בתחומים המשפט הבנלאומי ודיני מקרקעין. לקראת הבחירות לרשויות המקומיות בשנת 2013, החלטתי שאת מיטב מרצי וזמני אשקיע למען תושבי העיר פתח תקווה מתוך שליחות ורצון לפעול לטובת התושבים ולשינוי הנדרש בעיר. עם בחירתי למועצת העיר (אני עושה את תפקידי בהתנדבות וללא שכר) הצטרפתי להנהלת העיר קיבלתי על עצמי את התפקידים: ראש אגף אירועים, סגן ראש מינהל החינוך, מ"מ יו"ר מקפ"ת (מרכזים קהילתיים פתח תקווה), יו"ר ועדת צעירים ונוער.

גיבשת מטה והצלחתם לסחוף אחריכם פעילים ותושבים מכל הסיעות בעיר, כיצד לדעתך זה ישפיע לדעתך על המשך עבודה פורה בין פעילים בעיר בעתיד?

מאז נבחרתי לכהן במועצה אני נפגש מידי יום עם המון אנשים מרחבי העיר שלהם צרכים שונים ומגוונים. אני עושה כל מאמץ לסייע בידי התושבים לפתור בעיות במגוון רחב ביותר של תחומי החיים. לאור זאת, התקבצו הרבה מאוד אנשים צעירים וותיקים, מהשכונות הוותיקות והשכונות החדשות, ראשי ועדים וקבוצות תושבים, דוברי רוסית, דוברי אמהרית ועוד ועוד המעוניינים להירתם ולסייע לי ולמפלגת יש עתיד להצליח בבחירות ולהביא להישג משמעותי בקלפי. אני שמח שהצלחנו בזמן כה קצר לרתום כל כך הרבה אנשים המחויבים למטרה זו. אפשר היה לראות זאת בצורה הטובה ביותר לפני ימים אחדים בכנס שקיימנו בפתח תקווה ליאיר לפיד ובו נכחו למעלה מ- 1000 איש תושבי העיר.

תושבי העיר פתח תקווה הינם מראה של הציבור הישראלי כולו. העיר מתאפיינת במגוון רחב ביותר של אנשים, מגזרים ודעות. ניתן ללמוד מבחירות ארציות קודמות שהחלוקה של ההצבעה בעיר דומה להצבעה הארצית הכללית. אני חושב שגם הפעם תהיה הפתעה ויש עתיד תגרוף מספר מנדטים רבים יותר ממה שהסקרים צופים

 

כיצד היית ממליץ לבלות את יום הבחירות?

יום הבחירות הוא יום חג לדמוקרטיה, אני מציע לתושבי העיר לנצל את יום החופש הזה בצורה הטובה ביותר, אבל הכי חשוב ביום הזה זה להצביע ולהשפיע, אומנם זו נשמעת קלישאה אבל יש השפעה מכרעת לכל קול וקול על עתיד המדינה ובמיוחד בבחירות האלו. אני מאוד שמח מכך שמידי יום פונים אליי עוד ועוד אנשים המעוניינים להתנדב ביום הבחירות ולסייע לנו בהכנות ובהצלחת יום הבחירות עצמו. אני מאוד מעריך אנשים הנוטלים חלק ביום חשוב זה אם בסיוע בהבאת בוחרים נוספים לקלפי, סיוע לוגיסטי וכל סיוע אחר - זו הדמוקרטיה במיטבה.

יש לך מסר לבוחר?

זה היום שלך! כל בוחר צריך לבחור מתוך המבחר הקיים את הטוב ביותר, אסור לנו להיות אדישים, חייבים לצאת להצביע ולהצביע נכון כדי לתת את הכוח למפלגה הכי איכותית והכי טובה. אני מאמין שאני נמצא במקום הכי טוב ואשמח אם גם אחרים יצטרפו אלינו. אני בטוח שגם הפעם נפתיע ומפלגתנו תוכל להמשיך ולהשפיע על עתיד המדינה.

כתיבת שאלות: זיו כהן
עימד ועיצוב גרפי: רותי סטרסנבאום

כתיבת שאלות: זיו כהן

עימוד ועיצוב גרפי: רותי סטרסנבאום